تبلیغات
روستــــای محمـــــدقاســـــــمی - تلفن‌های روستای «محمدقاسمی» بوق ندارد/ وقتی وعده‌های توخالی مسئولین مخابرات لارستان بی‌شمار می‌‌شود
 
درباره وبلاگ


سلام،خوش اومدین،خوشحال میشم نظربدی ومن ویاری کنی من به هرنظری احترام میذارم.ممنون میشم تونظرسنجی هم شرکت کنی،باتبادل لینک هم موافقم کافیه بهم بگید،اگه سوالی داشتین درخدمتم
ارم یاهو كنار وبلاكه هروقت انلاین هستم میتونین هركاری داشتین بهم بكین
موفق باشید

مدیر وبلاگ : sara
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
محـــــرم امســــال چطــــور بــــود؟؟؟؟


برچسبها
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


استخاره آنلاین با قرآن کریم


User فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

size=2> دریافت کد گرد شدن تصویر به همراه سایه صورتی

مرجع قالب و ابزارهای زیباسازی وبلاگ

روستــــای محمـــــدقاســـــــمی
قدرلحظه ها رابدان،زمانی می رسد كه تو دیگر قادرنیستی بگویی جبران می كنم ....
تلفن‌های روستای «محمدقاسمی» بوق ندارد/ وقتی وعده‌های توخالی مسئولین مخابرات لارستان بی‌شمار می‌‌شود


روستای محمدقاسمی از توابع بخش بیرم لارستان و نزدیکترین روستا به مرکز بخش و همچنین مرکز دهستان است که از شهریورماه ۹۱ تا کنون بدلیل سرقت بخشی از کابل های خطوط انتقال تلفن، ارتباطات مخابراتی این روستا قطع شده است.محمد نوروزی رئیس شورای اسلامی بخش بیرم در ابتدای سخنان خود، ضمن انجام گرفتن مکاتبات پی در پی گفت: علاوه بر پیگیری های صورت گرفته توسط شورای قبل، ازمهرماه ۹۲ که بنده به عنوان مسئول شورای اسلامی، توفیق خدمت رسانی به مردم بخش بیرم را پیدا کردم، با وجود اینکه تمام روستاهای بخش به علت سرقت کابل ها، تلفن شان قطع بود، مکاتبات و پیگیری های متعددی با همراهی بخشدار محترم بیرم و نیز امام جمعه محترم، چه در سطح استان و چه در سطح شهرستان صورت گرفت، که به فضل خدا در دی ماه ۹۲ توانستیم مشکل تلفن همه روستاها را به جز روستای محمدقاسمی حل کنیم.
ادامه مطلب....

روستای محمدقاسمی از توابع بخش بیرم لارستان و نزدیکترین روستا به مرکز بخش و همچنین مرکز دهستان است که از شهریورماه ۹۱ تا کنون بدلیل سرقت بخشی از کابل های خطوط انتقال تلفن، ارتباطات مخابراتی این روستا قطع شده است.

محمد نوروزی رئیس شورای اسلامی بخش بیرم در ابتدای سخنان خود، ضمن انجام گرفتن مکاتبات پی در پی گفت: علاوه بر پیگیری های صورت گرفته توسط شورای قبل، ازمهرماه ۹۲ که بنده به عنوان مسئول شورای اسلامی، توفیق خدمت رسانی به مردم بخش بیرم را پیدا کردم، با وجود اینکه تمام روستاهای بخش به علت سرقت کابل ها، تلفن شان قطع بود، مکاتبات و پیگیری های متعددی با همراهی بخشدار محترم بیرم و نیز امام جمعه محترم، چه در سطح استان و چه در سطح شهرستان صورت گرفت، که به فضل خدا در دی ماه ۹۲ توانستیم مشکل تلفن همه روستاها را به جز روستای محمدقاسمی حل کنیم.

وی ادامه داد: قرار بود همزمان با سایر روستاها، مشکل روستای محمد قاسمی هم رفع شود ولی علیرغم پیگیری هایی که شد، از طرف مخابرات شهرستان بدقولی هایی صورت گرفت که تصمیم گرفتیم طی سفری به شیراز، خدمت مدیرکل مخابرات استان برسیم و این مشکل را با وی در میان بگذاریم که ایشان در آن جلسه جهت رفع این مشکل قول مساعد دادند.

نوروزی همچنین به سفرهای متعدد فرماندار لارستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به سطح بخش و این روستا اشاره کرد و گفت: در سفرهای مکرری که مهندس نجیب زاده و دکتر جعفرپور به بخش بیرم داشتند، بیشترین گِله مندی از عملکرد مخابرات شهرستان بود، که مهمترین آنها مشکل عدم آنتن دهی تلفن همراه در بعضی از روستاها و نیز مشکل تلفن ثابت روستای محمدقاسمی بود که در حضور این دو مقام مسئول توسط مردم و مسئولین بخش مطرح شد.

وی افزود: در سفری که سال گذشته دکتر جعفرپور به همراه شورای اداری شهرستان، به بخش بیرم داشتند، در همین روستا آقای صادق نژادان در حضور دکتر جعفرپور به مردم قول دادند که ظرف مدت یک هفته مشکل تلفن روستای محمدقاسمی برطرف شود، ولی متاسفانه به قول خود عمل نکردند.

رئیس شورای بخش در ادامه گفت: بدلیل رفع نشدن مشکل تلفن این روستا، مجبور شدیم به استاندار فارس مراجعه کنیم و این مشکل را با ایشان در میان بگذاریم تا شاید ایشان این مشکل را برطرف سازد.

وی افزود: طی سفری که استاندار محترم فارس به بیرم داشتند، مکاتبه ای با ایشان داشتیم که ایشان هم در جلسه شورای اداری شهرستان، از مدیرکل خواست تا این مشکل را بر طرف نماید.

وی ادامه داد: بعد از جلسه شورای اداری شهرستان که به ریاست دکتر احمدی استاندار فارس برگزار شده بود، به سراغ مهندس محمودی رفتیم که وی در حضور رئیس مخابرات شهرستان قول داد که تا دو هفته دیگر پیگیر مشکل کابل تلفن این روستا خواهم شد که باز هم متاسفانه بد قولی کردند.

نوروزی به سفر فرماندار لارستان به بخش بیرم اشاره کرد و گفت: طی سفر دوباره فرماندار به این بخش و تاکید مسئولین بخش بیرم در جهت رفع این مشکل، مهندس نجیب زاده در همان جا طی تماس تلفنی با مدیر کل مخابرات استان، از ایشان دعوت کردند که شخصاً در این بخش حضور یابند و از مشکل بوجود آمده بازدید کنند.

وی همچنین در ادامه به سفر مدیرکل مخابرات استان فارس به بیرم اشاره کرد و اذعان داشت: در سفری که مهندس محمودی به این بخش داشتند، مصوب کردند که حداکثر ظرف مدت ۳ ماه مشکل تلفن را حل می کنیم که صورت جلسه آن هم با امضای مهندس محمودی و مهندس صادق نژادان موجود است، که متاسفانه باز هم بدقولی کردند و به وعده خود پایبند نبودند.

نوروزی در پایان سخنان خود به بیان آخرین وعده عملی نشده پرداخت و اظهار داشت: باز هم در سفری که مهندس نجیب زاده و دکتر جعفرپور در آذرماه امسال به این بخش داشتند، بار دیگر این دغدغه از طرف مردم و مسئولین بخش به آنها منعکس شد، که این بار نیز مهندس نجیب زاده با مدیرکل تماس گرفتند و به وی عنوان داشتند که “شما علیرغم قول هایی که به من دادید به وعده های خود عمل نکردید، و دارید با حیثیت و آبروی من بازی می کنید“، که در ادامه مهندس محمودی ضمن عذرخواهی، تعهد کردند تا ظرف مدت یک ماه، یعنی تا پایان دی ماه ۹۳ مشکل تلفن روستای محمدقاسمی حل می شود.

وی افزود: دی ماه هم گذشت و هنوز شاهد بد قولی های مسئولین هستیم، که امیدواریم به زودی این مشکل حل شود.

خبرنگار در ادامه به سراغ مردم این روستا رفته تا صحبت های آنها را نیز در همین ماجرا بشنود.

یکی از اهالی روستای محمدقاسمی، به هزینه زیاد استفاده از تلفن همراه مردم این روستا اشاره کرد و گفت: هر خانوار به طور میانگین، ماهانه ۷۰ هزار تومان باید کارت شارژ بخرد که این ظلم بزرگی است که طی این دو سال و نیم اخیر به ما مردم روستا تحمیل شده است.

دانش آموزی ادامه داد: برای گرفتن یک تحقیق یک صفحه ای جهت مدرسه، مجبوریم به مرکز بخش مراجعه کنیم.

دانشجویی که اهل این روستا بود، به ثبت نام ترم و حذف و اضافه دانشگاه خود اشاره داشت.

در ادامه پیگیری این مشکل به سراغ بخشدار بیرم رفتیم و مشکل را از وی جویا شدیم.

زارعی ضمن تایید سخنان رئیس شورای بخش در مورد مکاتبات صورت گرفته جهت رفع این مشکل اظهار داشت: با توجه به اینکه کابل تلفن روستای محمدقاسمی مورد سرقت واقع شده بود، چندین مرتبه مکاتبه با مرکز شهرستان و همچنین اداره کل استان داشته ایم و موضوع را منعکس کردیم. خودِ مدیرکل دو نوبت اینجا حضور پیدا کردند و همچنین مدیر شهرستان نیز بازدیدهایی داشته اند، برنامه هایی تدارک دیدند که سریع تر کابل کشی کنند و مشکل مرتفع شود.

وی ادامه داد: متاسفانه عنوان داشتند که کابل موجود نیست،که در آخرین پیگیری صورت گرفته فرماندار محترم با مدیرکل مخابرات استان، مقرر شد تا پایان دی ماه به جای کابل از فیبر نوری استفاده کنند که هم مشکل تلفن و هم اینترنت برطرف شود، که امیدواریم در روزهای آتی این امر محقق شود.

با وجود اینکه یک هفته از مهلت آخرین وعده مدیرکل می گذرد، در این روستا هنوز خبری از بوق تلفن نیست که ما هم امیدواریم این بدقولی های مسئولین که در ذهن مردم روستا نقش بسته، با وصل شدن تلفن های آن ها به فراموشی سپرده شود.

باتشكر از سایت بیرم كبیـــــر

نوع مطلب : نیازهای روستا، 
برچسب ها : تلفن‌های روستای «محمدقاسمی» بوق ندارد/ وقتی وعده‌های توخالی مسئولین مخابرات لارستان بی‌شمار می‌‌شود، مشكل تلفن روستای محمدقاسمی، مشكل اینترنت روستای محمدقاسمی، عدم رسیدكی به خطوط تلفن روستای محمدقاسمی،
لینک های مرتبط :


یکشنبه 12 بهمن 1393 :: نویسنده : sara
نظرات ()
دوشنبه 30 مرداد 1396 02:10 ب.ظ
Today, I went to the beachfront with my children. I found a sea shell
and gave it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She placed the shell to
her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched
her ear. She never wants to go back! LoL I know
this is entirely off topic but I had to tell someone!
جمعه 13 مرداد 1396 09:29 ب.ظ
Great beat ! I wish to apprentice while you amend
your site, how can i subscribe for a blog site? The
account helped me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted
of this your broadcast offered bright clear idea
چهارشنبه 23 فروردین 1396 02:20 ق.ظ
This is really interesting, You are a very skilled
blogger. I have joined your feed and look forward to seeking more of your wonderful post.
Also, I've shared your website in my social networks!
دوشنبه 14 فروردین 1396 09:57 ب.ظ
Hmm it appears like your blog ate my first comment (it
was super long) so I guess I'll just sum it up what
I wrote and say, I'm thoroughly enjoying your blog.

I too am an aspiring blog blogger but I'm still new to everything.
Do you have any tips and hints for beginner blog writers?

I'd certainly appreciate it.
جمعه 11 فروردین 1396 12:21 ب.ظ
I like the helpful information you provide on your articles.
I will bookmark your weblog and take a look at once more right here frequently.

I am relatively sure I will learn lots of new stuff right here!
Good luck for the following!
دوشنبه 17 فروردین 1394 12:31 ب.ظ
واقعا تاسف داره که این روستا خودش خدا زده هست بعدشم به کابل های تلفن روستا هم رحم نمیکنن متاسفم براتون دزدهای کثیف خدا به دادتون برسه.
sara ان شاالله كه تو سال جدید از این موردا نداشته باشیم و مشكل تلفن ها هم حل بشه
شنبه 16 اسفند 1393 09:13 ب.ظ
سلام
میگم خبری نشد از درست کردن تلفن؟
خسته شدیم از این ده کوره بودن
sara نه
سه شنبه 21 بهمن 1393 09:41 ب.ظ
همش مسخرست....الان 4 سال بیشتره پولش هرسال میاد مفت خورا میخورن کسی خبر نداره...این حق مردمه دارن حق مردم میخورن.
فقط یه راه داره 40 نفر مردم جمع بشن جلو اون طویله خونه مخابرات درست میشه قول میدم...
sara جی بكم والله
یکشنبه 12 بهمن 1393 05:21 ب.ظ
سلاااااااااااااااااااااام
خوووووووبی؟
مطالب وبت جالب بودن.

اومدم ازت دعوت کنم یه سری هم به وب من بزنی مطمئن باش پشیمون نمیشی
.★/(,"♥♥(".)★★
..★/♥★★/█★★
.★_| |_★._| |_ ★
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر